Share | 

Daniel miegamasis

View previous topic View next topic Go down 
Page 1 of 3 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Destiny is all.
Destiny is all.
Status quo : prince of Wessex
Faciem : Nathaniel Buzolic
Verba : 115
Aurum : 1
Veni : 2017-06-30

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Ši diena turbūt buvo viena blogiausių gyvenime. Nebūtų padėjusi,net medžioklė. Todėl Daniel krito į lovą ir svarstė ką daryti. Vaikinui nusibodo,kad visi jam aiškino,ką daryti. manipuliuoja jo gyvenimu,kaip kam patinka. Nusibodo,kad nieko negalėjo spręsti pats. Jis pyko ant tėvo ir nenorėjo jo matyti. Ypatingai paskutinei įvykiai jį sukiršino su juo. Vaikinas jo nekentė dar labiau nei iki šiol.

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.
Faciem : ---
Verba : 59
Veni : 2017-07-05

Galbūt Aeswith niekada nebuvo tobula motina, karts nuo karto palikdama vaikus nuošalį, tačiau moteris buvo viena iš nedaugelio karalienių, kuri į valdymą, vyro sutikimu, buvo įsitraukusi daug daugiau, nei tais laikais buvo leidžiama moterims ir žmonoms. Tačiau, nuo pat vaikų mažens, Aelswith rasdavo laisvą popietę praleisti su jais daugiau laiko, žaidžiant, vaikštant po sodą, ar tiesiog moteris užsukdavo į jų kambarius pabūti ir pašnekėti. Ši popietė taip pat neišimtis, kai karalienė dailiai žengė pilies koridoriumi Daniel kambario link. Pasiekusi sunkias, ąžuolines duris, kelis kartus į jas pabeldė, ir šiek tiek atsitraukė, linktelėdama sargybiniams, kad šie gali atverti duris.
- Kaip laikaisi, sūnau?,- vos užėjusi ir išgirdusi kaip durys sunkiai užsiveria, Aelswith neskubėjo eiti į kambario gilumą, o tiesiog sustojo prie durų, nužvelgdama sūnų.
Kaip tikra mama, moteris, priešingai nei vyrui, laiko vaikam skyrė pakankamai daug, jog žinotų, kad jiem kažkas negerai. Tą, dabar karalienė įžvelgė ir sūnaus veide.
Lėtai priėjusi prie lovos, kurioje gulėjo sūnus, Aelswith lengvai ant jos prisėdo, nenuleisdama akių nuo savo pirmagimio.
Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Išgirdęs beldimą nieko neatsakė mažiausiai norėjo ką nors matyti. Ar kalbėtis. nežinia,kas turėjo nutikti,kad jo nuotaika,bent kiek pasitaisytų. tam padėtų nebent stebuklas.
Deja nelemtosios durims prasivėrus ir pasirodžius motinai atsiduso. Motina visada jis gerbė su ja labiau susikalbėdavo,nei su tėvu.Mama bent jau jo klausydavosi,ko niekada nedarė tėvas.
Tad šiai paklausus kaip laikosi tarė,- Jei atvirai labai blogai. Verčiau būčiau paprastu kariu nei princu ,-pasakė motinai . Ant tiek vaikinas buvo nusivylęs viskuo,kad norėjosi dingti į visas keturias puses ar tiesiog išgerti nuodų porcija.
Jo gyvenimas griuvo greičiau nei kortų namelis. Dėlto jis kaltino tik tėvą. Jis atėmė iš jo viską,kas buvo brangiausia ir ką labiausiai mylėjo.Vaikinas tik dabar suprato,kaip jam patiko jo sužadėtinė.

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Žvelgdama į sūnų, Aelswith tik vos vos šyptelėjo. Tiesa, būti karališkos šeimos atstovu nėra lengva, kurį laiką, pati karalienė gailėjosi, jog tokia tapo. Už viso to blizgesio ir glamūro slypėjo purvinas darbas. Skirtumas tik tas, kad Aelswith turėjo pasirinkimą, o vargšas Danielis jau gimė būdamas princu, ir būsimu Wessex karaliumi.
- Niekas nesakė, kad bus lengva. Būna ir dar blogiau. Tik pažvelk į savo tėvą ar mane.. Tačiau, nuo likimo nepabėgsi, telieka jį priimti ir susitaikyti. Tu kada nors būsi karaliumi, tad viską priimti būtų pats laikas.,- nežinia kiek šitie žodžiai turi padėti Daniel, bet Aelswith bent jau stengiasi, kad vaikams, kaip įmanoma būtų geriau. Geriau, nei įprastai būna mėlynojo kraujo atstovams.
- Nežinau, kiek praleidau. Kaip reikalai dėl vestuvių?,- karalienė tikėjosi, jog sklandžiai planuojamos vestuvės turėtų prablaškyti pirmagimį, mat motinos akys matė, kad būsima princo žmona, vaikinui ėmė patikti. Meilės, štai ko Mortimer linkėjo savo vaikams, deja, ne visada ją galima rasti kažkieno surastuose partneriuose, tačiau moteris tikėjo, jog bent sūnui pasiseks su nuotaka.
Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Išklausęs motinos žodžių pažvelgė į ją suprasdamas,kad ji arba nežino arba nenori žinot,- Aš karaliumi? nebejuokauk,jei tėvas toliau taip elgsis. tai būsiu nebent musių karalius uodų valdovas,-šiek tiek su humoru pasakė vaikinas.
-Motin su mielu noru prisiimčiau visą atsakomybę ir pareigas,bet tėvas neleidžia/ Aš niekada nebuvau ir nebūsiu jam geras. Visada kala,koks aš netikęs,koks aš elgiuosi kai vaikas. netgi kai pasakiau jog pirmą kartą savo noru noriu prisiimti atsakomybę,bet ar su juo kalbėk ar su šita siena rezultatas tas pats,-pasakė motinai.
Paklaustas apie vestuves dar labiau sudirgo,- Klauks savo vyro. Aš jam tik figūrėlė,kuriai viena diena liepia vesti,kitą nieko nepaaiškinęs sako nebus vestuvių. Jei atvirai man gėda būti jo sūnumi. Jis pajuoka,ne karalius,-pasakė,gan piktai,nes viskas kėlė pyktį ir suerziną.
Tačiau supratęs,kad motina nekalta pažvelgė į ją,- Atleisk,akd pakėliau toną mama tu niekuo dėta,-pasakė atsiprašydamas jos,kad be reikalo įsiliejo

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Iš tiesų, Aelswith niekada nesiguodė nei vienam iš vaikų, kad jos ir Egbert santykiai pastaruoju metu daug blogiau nei pašliję. Abiejų valdovų kantrybės taurėje tetrūksta vieno, mažyčio lašo, kad Aelswith nusiimtų karūną ir tai reikštų poros skyrybas, tad, taip, moteris mažai ką žinojo apie vyro santykius su vaikais.
Galima kaltinti ir save pačią, mat, karalienė mažai kišosi į vyro rengiamas piršybas, moteriai buvo įdomiau naikinti visas vyro meilužes, pastojusias kelią karalienei, kuris vedė į vyro kambarį. Jei Aelswith būtų peržengusi savo išdidumą ir palikusi jį užnugaryje bei užsiėmusi vedybomis, tokių nesusipratimų gal nebūtų buvę. Tačiau yra kaip yra. Sūnaus pasipiktinimas tėvu, jo sprendimais, ir tie juokeliai, pradžioje sukėlė nežymų juoką, palikusį moters lūpas, kurios jau ilgą laiką nesijuokė, tačiau, sulig kiekviena sekunde, šypsena dingo iš jos veido, o žvilgsnis sunuožmėjo.
- Prašau pagarbos. Jis- tavo tėvas. Kad ir kokius sprendimus padaro, būk tikras, tikiu, kad jis žino ką daro. Niekas nemokė mūsų būti tėvais ar būti valdovais. Ir viena ir kita nėra lengva užtuotis, įveikiama savo sprendimų padariniais, krauju, nesėkmėm ir galiausiai pergalėm. Tu, mielasis, būsi puikus karalius, kai tik tam ateis laikas. Tikėk savimi.,- meilės kupina ir pagaliau, retai matoma nuoširdi šypsena palietė moters veidą, kurio, atrodo, laikas neliečia, o jos ranka pakilo, švelniai perbraukdama per sūnaus skruostą.
- Tačiau ko tu pats nori Daniel? Negaliu tau pažadėti visiškos laisvės, meilės ar galbūt laimės. Gyvename pasaulyje, kur tokie dalykai yra pamiršti. Tačiau, ar tau tikrai patinka ta mergaitė? Ar nori ją vesti?,- mažai ką pakeis princo norai, tačiau Aelswith norėjo žinoti, ko nori jos vaikai, ir pasistengti, kad bent kažkiek tie norai būtų pastebėti, net jei jų ir neįmanoma išpildyti.
Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Paprašytos motinos pagarbos tėvui prunkšteėjo,- Jis kiaulė,jam nerūpi niekas visi iš jo juokiasi. Tik liurbis galėjo leisti išsivesti savo dukrą tam suskiui Rolo,kai aplink buvo visa kariauna mūsų vyrų. tėvas sėdėjo sudėjas rankas ir nieko nedarė. Tad jei manai,kad jis žino,ką dar,kai visi iš jo šaiposi ir juokiasi. Nusileidžia tam kiaulei atiduodamas jam mano seserį,kuri prieš Rollo dar vaikas. Tuomet neturiu ką su tavim kalbėti motin,-pasakė vaikinas įtardamas,kad motina nieko nežino. Jis pyko ant tėvo ir taip lengvai neatleis,
Mamai pasakius,kad jis bus puikus karalius papurtė galvą,- Ne mama abejoju ar aš busiu karaliumi. tėvui aš niekada neįtiksiu.tad greičiau karūną gaus tas stuobrys Rollo nei aš. Juk jis mano tėvo būsimas žentas,- daniel darėsi,net šlykštu apie tai prakalbus. bet puikiai suprato,kad rollo gali kėsintis į jo karūną,kad ir kaip jam tas nepatiko.
Mamai palietus jo skruostą pažvelgė į ją. Motinos paklausti ko nori ir ar tikrai nori vesti princesę paėmė ją už rankos,- kai sužinojau,kad turiu ją vesti pykau. dabar ,kai jaučiu,kad galiu ją prarasti supratau,kad net nepajutau,kaip ją pamilau. Noriu vesti Gissele. Ji mano princesė ir kitos man nereikia,-pasakė apie meilę mamai,o tuomet paklaustas apie kitus norus tik atsiduso,- Mama mano norai čia nebesvarbūs. Norėčiau savo sesers laisvos ir laimingos. Geriau matyti ją mirusią ,nei žinoti,kad ji yra tvirkinama to gyvulio,- vaikinas taip vadino vikingus,nes tėvas nuo mažens kartojo,jog jie gyvuliai,žvėrys kiaulės ir panašiai vaikinas jų kitaip,net neįsivaizdavo.
-tad net neklausk ko aš noriu. Geriau pagalvo ar ištversi,kai prarasi abu savo vaikus,-pasakė Danielis priimdamas sprendimą,ką darys toliau.

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

The End

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Atėjęs čia su mergina liepė sargybiniams nieko neįleisti ir užėjo į vidų užrakindamas duris.
-Prisėsk Frėja noriu pasikalbėti,noriu,kad žinotum dėl ko taip elgiuosi.Tuomet galėsi mane teisti. Smerkti,nekęsti ar išteisinti ir mylėti,-pasakė jai laukdamas,kol mergina prisės ir jie galės pasikalbėti.

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.
Status quo : Princess of East Anglia
Faciem : Danielle Campbell
Nomine : KathTina
Verba : 52
Aurum : 0
Veni : 2017-07-21

Taip mergina nusileido Danieliui,bet tai nereiškė,kad ji dabar ims ir paklus kiekvienai jo komandai kaip šunelis stot ar sėst vis gi ji buvo princesė ir irgi pasižymėjo ūmiu charakteriu.Ji nusileido jam vien tik todėl,kad galėtų blaiviai viską apgalvoti ir suprasti kaip jai elgtis toliau.Todėl nusprendė vis dėl to išklausyti Danielio.Mergina per sekundę pasikeitė tapo šalta,rimta todėl kai jiedu atėjo į kambarį mergina atsistojo prie lango atsukusi nugarą princui-kalbėk aš klausau-pasako taipogi šaltai net neketindama atsisukti

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Merginai sutikus išklausyti,nors ir būnant šaltai,nutarė kalbėti ir viską papasakoti,-Nežinau,ką girdėjai oš savo brolio ar šeimos. Tačiau aš pasakysiu ką žinau aš ir kas ištikrųjų nutiko,pradėjo Danielis,-Kai išvykau į medžioklę netikėjau,kad ta diena taps blogiausia mano gyvenime. Grįžęs sužinojau,jog ,kol manęs tavo brolis kažkaip įslinko į pilį ir mano tėvo bei karių akivaizdoj laikydamas durklą mano sesei įrėmęs į nugarą pagrobė ją ir įsivedę ją į rūmų. Nesupratau,kodėl tėvas nebandė tavo brolio sulaikyti. Kodėl kariai nešovė,gal bijojo prašauti. Jie geri,bet ne tokie kaip aš. Todėl matyt bijojo prašauti. Mano vyrai rado prie upės mano sesers apatinę suknelę ir korsetą perpjautais raiščais. Tad manau tavo brolis nieko gero nedarė. Paklausinėjęs šian bei ten ir paklausęs žmonių kalbų vietoje ,kur sužinai visas naujienas. Sužinojau,kad jis ją laikė savo kambarį ,savo lovoj. Vėliau tavo tėvas privertė jį ją vesti. Nežinau,ką jis su ją darė pilyje,bet manau nieko gero. Mačiau savo sesę ir girdėjau,ką kiti kalba vakarėlyje,tai ji priminė šmėklą,balta ir nelaiminga,tokios jos dar nemačiau. Kadangi ji teka už to gyvulio,mieliau matyčiau ją mirusią. Dėlto,ką jai padarė nekenčiu tavo brolio. Todėl pasiėmiau tave. Nes jis atėmė vieninteli žmogų kuriuo pasitikėjau,kuris mane suprasdavo ir buvo tokia artima,-pasipasakojo viską merginai

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Viso pasakojimo metu mergina taip ir stovėjo nusisukusi į langą bei tuščiomis akimis žvelgė į tolį.Ji negalėjo patikėti,kad tas gyvulys apie kurį šneka Danielis iš tikrųjų yra jos brolis.Taip ji žinojo dalį istorijos,bet tikrai nežinojo,kad Rolo parsivedė sau žmoną grąsindamas jai peiliu.O kadangi buvo dar labai jauna tikėjo viskuo kas gera o prieš savo šeimos žiaurumus dažnai tiesiog užmerkdavo akis-o nebijai kad ir aš tokia pati laukinė?-pagaliau prabyla-juk aš ir Rolo vieno kraujo-vis dar neatsisukdama šneka toliau-nebijai kad vieną rytą gali tiesiog neatsibusti?-pagaliau atsisuka į vaikiną ir įsiremia į jį vis dar piktu žvilgsniu

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Paklaustas ar nebijo,jog ji laukinė papurtė galvą,- Nee nebijau. Pirmą tu labai graži.Švelni mergina. O štai Rollo nepažįsta,nei šepečio,nei skustuvo. Tarsi būtų,koks prašalaitis jūsų šeimoj,tavo tėvas su skustuvo ir plaukų šukomis ar šepečiu draugauja,kaip ir kitas brolis. O štai Rollo kažkoks pasišiaušėlis laukinis.Spėju nežino,kad egzistuoja asmeninė higiena veidui ir plaukams. Gal jis ne jūsų šeimos narys,ir kas po gimdymo sukeitė? -pasvarstė princas,nes Rollo vizualiai tikrai išsiskyrė iš šeimos
Paklaustas ar nebijo neatsibusti,papurtė galvą,-Nebijau tu ne žudikė,jei norėtum būtum mane jau nudėjus turėjai ne vieną progą per mūsų pažintį. Be to,gal jūs ir vieno kraujo,tačiau Rollo brokuotas,o štai tu visai kas kita. Noriu,kad būtum mano. Tuomet Rolo negalės kėsintis bent į mano karūną. Nes tas pirma daro po to galvoja. Tokiais atvejais pati žinai,kad prisidirbsi ir prisivirsi daug košės,žus kas galėjo gyventi.Net nekalti moterys ir vaikai. Aš to leisti negaliu,-pasakė merginai tiesą ,juk kalbos sklisdavo greitai,o veiksmai kalbėdavo patys už save.

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Kas tiesa tas ne melas Rolo iš tikrųjų buvo išskirtinis šeimos egzempliorius ir ryškiai išsiskyrė iš kitų šeimos narių.Bet kaip ten bebūtų jis vis tiek buvo merginos šeimos dalimi todėl kai Danielis ėmė paniekinamai apie jį šnekėti merginos veidas vėl apsiniaukė-nepamiršk kad šneki apie mano brolį-ji mylėjo Danielį ir netgi ėmė mažiau pykti dėl to kad šis ją pasigrobė,bet ji tikrai neketino jam leisti šitaip įžeidinėti brolio.Frėja buvo viena iš tų,kurios puikiai žinojo,kad po visa ta žiauria brolio išvaizda slepiasi jautrus ir mielas žmogus.
-Taip galbūt ir turėjau daugybę progų,bet ne tą vienintelę tinkamą-prabyla lėtai žengdama per kambarį bei nusiimdama apsiaustą į kurį buvo vis dar susisupusi-ir jei manai kad aš negalėčiau nužudyti vadinasi dar labai blogai mane pažįsti-taip galbūt ji ir atrodė miela,trapi mergina,bet dėl savo šeimos ji galėjo padaryti bet ką net ir nužudyti mat šeima jai visuomet buvo prioritetas.
-Jei Rolo užsinorės tavo karūnos jam nesutrukdysiu netgi aš-pažvelgia į vaikiną-o kas bus jei aš užsinorėsiu tavo karūnos?-sukryžiavusi rankas už nugaros ir lėtai žingsniuodama po kambarį kalbėjo mergina

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Merginai priminus,jog tas rinktinis egzempliorius,jos brolis nepasimetė,-O tu nepamiršk,kad mano sesutei tik 16. O jis ją dulkins,nuo tos minties mane pykina. Nesuprantu,juk legendose apie Torą ir kitus jūsų dievus mokoma ne to,-pasakė merginai tiesą,nes tas legendas buvo girdėjąs būdamas vaikas.
merginai nusiėmus apsiaustą stebėjo ją ir klausėsi jos žodžių,- Tačiau ar verta. mano sesuo tavo brolio dėka yra labai nelaiminga,o štai aš elgiuosi kitaip nei jis. beto tu ne vaikas. tau nėra pagrindo mane žudyti. bet jei nori pirmyn,aš nesipriešinsiu? bet ką tuo pasieksi? Tik karą,ir būsi nuteista mirties bausme,-pasakė akivaizdžią tiesą merginai.
-Sutrukdys,įstatymas yra įstatymas. Su tavimi jam bus daug sunkiau.Ypač,jei pagimdysi man sūnų. O tu mano karūną gali gauti ir gausi priedo su manimi,gali tapti karaliene,-pasakė merginai tiesą.kas buvo akivaizdu.Juk įstatymų privalėjo laikytis visi.
-Beto jei legenda apie kalavijų kalaviją ir tikrąjį Anglijos karalių ,kuris suvienys visą Anglija ir taps jo valdovu išsipildys,niekas prieš jį nepašoks,net tavo brolis klaupsis prieš jį ant kelių. Nežinau ar tu tą legendą žinai,bet mes visi ją žinome. Ją pasakoje iš kartos į kartą,-pasakė merginai tai,ką pats buvo girdėjas

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

-Jis jos nelies kol ji pati tam nebus pasiruošusi-mergina žinojo,kad Danielis gali nepatikėti jos žodžiais,bet ji tvirtai žinojo,kad jos brolis šitaip nepasielgtų.Kad ir kokiu gyvuliu visi laikė Rolo,bet jis niekada nebūtų išniekinęs moters na nebent ta moteris būtų kokia nors vergė.
-Tu nieko nežinai apie mano legendas o aš apie tavo-neigiamai papurto galva mergina.Tiesą sakant mergina nors ir būdama princese niekada per daug nesidomėjo karūnomis ar valdžia ji tenorėjo tiesiog gyventi ir būti laiminga.
-Ji bus laiminga kai išmoks jį mylėti ir priimti jį tokį koks jis yra-mergina žinojo,kad jos žodžiai Danieliui sminga lyg peilis į širdį,bet ji žinojo,kad būtent taip ir bus

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Merginai pasakius,kad jis nieko nežino apie jos legendas papurtė galvą,-klysti žinau. Odinas vyriausias dievas jis turėj sūnų Torą,ir netikrą jaunėli sūnų Loki. Lokis buvo kilęs iš ledo milžinų krašto. jis buo apgfaulės dievas. Toras grieaustinio ir perkūno. Kūjas jam suteikdavo stiprybės. Toras ir Lokis nesutarė. Nes Lokis pavydėjo Torui. Toro plaukai šviesūs,kaip saulė,akys mėlynos. Lokis tamsiaplaukis ir išblyškęs,žaliomis akimis,bent taip jį apibūdina dažniausiai jo tikrąją išvaizdą. Nors jis sugeba keisti pavidalus. tad ,kaip matai žinau apie tavo kraštą nemažai,čia tik pradžia,ką pasakiau,-pasakė merginai tiesą tiesą,nes tikrai nemažai žinojo apie vikingus jų dievus ir legendas.
-Jei nori išgirsti maniškę mielai papasakosiu,-pasakė merginai ramiai ir šypsodamasis,bei prieidamas arčiau jos.
Kiti Frey žodžiai jį kiek įžeidė,- Ar galėtum pamilti vyrą kuris už tave 16 metų vyresnis? Juk jūsų niekas nesietų? Beto jei būtum tik 16. Abejoju. per prievartą nepamilsi. gali gerbti,jausti dėkingumą,prisirišimą,bet ne meile,-patikino ją vaikinas

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Vaikino pasakojimą apie dievus mergina tarsi praleido pro ausis,nes vis dar žingsniavo po kambarį ir nors ir jautėsi pavargusi tiek fiziškai tiek emociškai,bet neleido nuovargiui jos nugalėti.
-Aš pavargau ir nieko nebenoriu girdėti-prisipažįsta mergina ir sunkiai atsidūsta.Ji žinojo,kad viskas ką šiandien pasakys bus paremta pykčiu ir nusivylimu,nes būtent taip ji dabar ir jautėsi.
Vaikinui priėjus arčiau mergina sustoja ir pakelia akis į jį-o kas laukia manęs?-paklausia-atiduosi savo vyram kaip naują žaisliuką?-kažkur giliai viduje ji tikėjosi,kad šitaip nenutiks,nes tuomet ji tikrai nepabijotų pakelti prieš save ranką

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Merginai pasakius,jog yra pavargusi,prabilo,tuomet prisėsk ar prigulk.Lova plati ir didelė,bei garantuoju ,kad minkšta,-patikino merginą.
Paklaustas,kas jos laukia ramiai tarė,- Turiu bjaurų įproti nemėgstu dalintis ypač savo moterimis. Tad būsi tik mano. Joks kitas vyras tavęs nepalies. Gal jūs vikingai ir gyvuliai kurie tvirkina visas moteris iš eilės,bent taip kalbama,bet mes Anglai ne. Mes gerbiame moteris. Tad tu būsi čia su manimi,-meilei pažvelgė į jos akutes bandydamas suminkštinti merginos širdį.

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Vaikinui užsiminus apie lovą pažvelgia į tą pusę o po to vėl atsisuka į jį-ir aišku man teks ja dalintis su tavimi-papūtusi savo princesiškas lūpas pasako mergina ir nužvelgia vaikino veidą.Taip ji ant jo pyko ir neketino taip lengvai pasiduoti o kiek pasišakoti arba priminti savo laukinę prigimtį,nes visi vikingus laikė laukiniais o ji buvo viena iš jų.Tačiau jausmas,kurį nešiojo širdyje šiam vaikinui buvo daug stipresnis už pyktį ir vertė merginą jaustis dar labiau pažeidžiama.
Vaikinui patikinus,kad ja nebus naudojamasi Frėja pasijuto kiek ramiau ir netgi šiek tiek atsipalaidavo-ir laikysi kaip paukštelį uždarytą narvelyje o mane šiame kambaryje?-vis dar neatitraukdama akių nuo vaikino kalba mergina ir netgi šiek tiek šypteli

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

-galbūt teks,o galbūt ir neteks,dar svarstau,-pasakė tiesą merginai nužvelgdamas savo kambarį ir visus galimus scenarijus,kur jis galėtų miegoti.keletą iš jų iškarto pamatė todėl beliko apsispręsti.
Paklaustas ar laikys pavartė akis,-Nežinau,bet manau vesiu tave,tapsi mano žmoną ir turėsi laisvės,tiek,kiek kiekviena būsimo karaliaus žmona,o iki tol nedingsi,man iš akių,nes pasitikiu tik savimi,-pasakė merginai akivaizdžią tiesą,juk sakoma jei nori gerai padaryti daryk,pats.

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Nors ir atrodė kukli ji tikėjosi,jog šis pasakys kad taip ji privalės su juo dalintis lova ir nesvarbu,kad iš tikrųjų gautųsi atvirkščiai juk čia ji buvo svetima.Na bet nieko ji suras būdų kaip tai padaryti.
Išklausiusi vaikino planus nieko nesakė tiesiog be žodžių pažvelgė šiam į akis ir nuėjusi prie lovos prisėdo
-Jei taip niekuo nepasitiki vadinasi tikrai laikysi mane uždarytą-atsiduso-nes belenkam galiu tapti lengvu grobiu arba kas nors gali mane panaudoti kerštui už savo princesę-svarstė sėdėdama mergina mat puikiai suprato,kad ji gali būti čia nepageidaujama

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

-Nors jei nori galim dalintis lova abu,man nuo to tik geriau Fėja,-pavadino merginą ,kaip įprastai vadindavo.taip merginą vaikinas vadino,dėl jos vardo ir grožio Freja rimavosi su fėja.
-taip laikysiu,nes kaip ir sakei žmonės trokštą keršto. jei tavo brolis būtų elgesis,kaip žmogus būtų buvę kitaip. tačiau ne reikėjo "drama qween" pavaidnti. dabar niekam nuo to negeriau.

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Pavadinta Fėja mergina atsako šypsena.Mat vienintelis Danielis ją šitaip vadino ir ji jau prie to buvo įpratusi
-O jei man bus maža vietos ir aš tave išspirsiu-nusijuokia-tuomet turėsi miegoti po lova-mergina dar labiau atsipalaidavo ir netgi ėmė juokauti
Kad ir kaip bebūtų keista,bet ji pasitikėjo vaikino ir tikėjo tuo,kad šis niekam neleis jos nuskriausti

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
Back to top Go down

Daniel miegamasis
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 3Page 1 of 3 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Anabel Daniel Tru
» Tristan Daniel Michaels (WIP)