Share | 

Daniel miegamasis

View previous topic View next topic Go down 
Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Destiny is all.
Destiny is all.
Status quo : Princess of East Anglia
Faciem : Danielle Campbell
Nomine : KathTina
Verba : 52
Aurum : 0
Veni : 2017-07-21

Nors ir dar porą valandų atgal ji baisiai pyko ant Danielio,bet dabar Frėja jautėsi labai laiminga ir jautė,kad vaikinas ją myli taip pačiai kaip ir ji.Na o jei jų meilė yra tikra tai tada jiem niekas nebaisu kartu jie įveiks visas kliūtis.Vaikinui užmovus žiedą mergina tapogi jį pabučiuoja ir ištiesusi ranką pasigroži žiedu-tėvas supyks kai sužinos,kad išteku ne už jo man išrinkto vyro-pasako mergina-jis jau turėjo man išrinkęs kandidatą,nes kartą netgi buvo pasakęs,kad mano gyvenimas greitu laiku labai pasikeis-prisimena mergina.Ji niekada nepritarė tokiem dalykam kai tėvai tau išrenką vyrą arba žmoną ir per prievartą turi juos mylėti.Tačiau šį kartą merginai pasisekė ji pati pasirinko su kuo praleis savo likusį gyvenimą nesvarbu,kad jis gali būti ir trumpas-o kodėl buvo nutrauktos?nuotaka pabėgo?-pasidomi mergina kai vaikinas užsimena apie savo buvusias sužadėtuves

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.
Status quo : prince of Wessex
Faciem : Nathaniel Buzolic
Verba : 115
Aurum : 1
Veni : 2017-06-30

Išklausęs apie jos tėvą papurtė galvą,-Nudžiuginsiu šios bėdos nėra,tau kandidato,jis tikrai neturėjo pritrūko fantazijos šiuo klausimu.Tad matyt šiaip gasdino,- Patikrinau tą kai galvojau save keisti į seserį,-pasakė merginai tiesą.
Paklaustas kodėl buvo nutrauktos ir ar nuotaka pabėgo atsiduso,- Ne tavo brolis atbėgo ir sugriovė mano gyvenimą. Atėmė iš manęs viską. Nepatiko,man ta santuoka.Nors nuotaka buvo graži. Ėmiau kažką jai jausti.ir štai atsibaladojo taviškis. Tuomet jos brolelis užėmė sostą ir sustabdė sužadėtuves dėl tavo brolio. dėlto taip jo nekenčiu. Per jį tapau lėle. Kuriam nuotakas gali imti keisti kaip kojines,-pasakė visišką tiesą vaikinas nieko neslėpdamas.Jo veide matėsi pyktis ir panieka ant Rollo.

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

-Na gal tik ir gąsdino-pritarė mergina o kartu ir apsidžiaugė nors viena bėda mažiau bus.Išklausiusi vaikino pasakojimo mergina pavarto akis-ir visur dėl visko kaltas mano brolis-atsidūsta.Kad ir koks žiaurus ar koks kitoks niekšas jis buvo ji vistiek jį mylėjo,nes šeima jai buvo svarbiau už viską ir aišku buvo gaila Danielio,nes Rollo iš tiesų sugriovė jo gyvenimą.Aišku buvo kažkiek ir skaudu,kad Danielis laiko tokį pyktį ant Rollo ir šansų buvo labai mažai,kad ji sugebės kažką tame pakeisti

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

-Tai va prie šios problemos dedam pliusą ji išspręsta. Geriau pagalvokim kada ir kur ir kaip susituoksim,nes čia jau problema ir tikrai nebus lengva,-pasakė susimąstydamas ką daryti.Juk susituokti nėra lengva reikia popiežiaus ir panašiai.Todėl jų laukė daug problemų.Beto vaikinas nebuvo tikras ar ji pasikrikštijusi.
Daniel turbūt niekada neatleis Rollo nebent tik tada,kai jo gyvenimas susitvarkys ir pats turės sūnų

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Merginai jau net galva susisuko nuo visų šios dienos įvykių ir visų problemų,kurias jie vis atranda.Ji pasvajodavo apie vestuves didelę puotą ir panašius dalykus kaip nutinka pasakų princesėms ir tikrai nesitikėjo,kad visa tai ją užgrius taip netiėtai ir staiga.Ji jau nebėspejo gaudytis kas gera ir kas bloga mat visų įvykių jai jau buvo kiek per daug tad išsitiesusi ant paglavės tiesiog užmerkė akis-dėl krikšto gali būti ramus apsikrikštijau kartu su Rollo-prisipažįsta mergina tarsi perskaičiusi vaikino mintis-taigi dar viena problema išspręsta-atsimerkusi šypteli mergina.O kad Danielio o kartu ir Frėjos gyvenimai pasikeis tai čia buvo faktas o ar tai bus į gera ar į blogą tai tik laikas parodys

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Merginai įsitaisius ant pagalvės grožėjosi ja.Vaikinas džiaugėsi,jog mergina buvo visa jo ir tik jo.Jis neketino su niekuo ja dalintis.
Merginai pasakius jog dėl krikšto gali būti ramus lengviau atsikvėpė .Dar viena bėda tapo mažiau.
-Tuomet puiku. Belieka sugalvoti kada ir kur bei kaip mes susituoksim pasakė susimąstydamas ir glostydamas mylimosios plaukus

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Frėja jautėsi laiminga ir saugi nors ir iš pradžių kiek bijojo.Vaikinui glostant josios plaukus mergina meiliai į jį žiūrėjo,o galvoje sukosi milijonai minčių dėl visko ir visų-visų pirma reikia susirasti šventiką,kuris tai padarys o vieta priklausys nuo to kaip mes tuoksimės slapta ar paskelbsim apie tai visiems-pasvarstė mergina

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Taip reikėjo šventiko. Tačiau pirmiausia reikėjo nutarti slapta ar neslapti,o čia jau buvo galvos skausmas.
-Dėl to slaptumo nežinau ir taip blogai ir taip negerai. Be to čia bijau reikėtų popiežiaus,o ne šventiko. Tikrai neketinu nusileisti Rollo šiuo klausimu. Nenoriu palikti jokių spragų dėl karūnos,beto reikia nuslėpti ir šitą mūsų nuodėmę,-pasakė akivaizdžius faktus vaikinas

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

-Gerai pasvarstykime-atsisėda mergina ir atsiremia į pagalves-mes galime susituokti slapta pasislepiant nuo kai kurių bėdų ir po to visiem apie tai paskelbti ir sulaukti pykčio bangos arba galim tuoktis viešai ir susilaukti dar didesnių problemų ir pykčių-pasvarsto mergina-o kas liečia popiežių tai reikės pasistenkti jį palenkti į savo pusę kažkaip-toliau dėsto mergina.Buvo aišku,kad pykčių ir problemų jau kilo,bet kils ir dar daugiau nesvarbu ką jie benuspręstų.O ir visos tos priblemos,kurias jie randa kiekviename žingsnyje jau ėmė pildyti merginos kantrybės taurę

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Merginai pasakius abu variantus susimąstė,-Bet kuriuo atveju bėda,ypač jei greitai tavęs pasiges-susimąstė jis galvodamas apie popiežių,-Manau sugebėsiu palenkti jį į savo pusę,nes jis man truputi skoloj,tad popiežiaus bėda dedam pliusą.
-Žinai,pagalvokim apie geresnius dalykus,tarkime ,kad tu pastosi greičiau nei mano sesuo ir mes užsigarantuosime karūną ir turėsime savo meilės vaisių,-pabandė pradžiuginti merginą.Nukreipdamas jos mintis geresne linkme.

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

-Manęs jau pasigedo,nes dar niekada nebuvau tiek ilgai dingusi-patvirtino mergina,nes ji visada stengdavosi nedingti ilgam vien tam,kad niekas neimtų kontroliuoti jos gyvenimo na o šis atvejis buvo išskirtinis tad aišku kaip dieną,kad jos jau buvo ieškoma i kada ir kas suras tai tebuvo laiko klausimas.Išklausiusi vaikino kalbos apie popiežių pritariamai linkteli-na va jau turim vieną pliusą,o be to juk pats sakei,kad neketini nusileisti Rollo-primena mergina paties vaikino žodžius.Šiam užsiminus apie vaikus nergina susimąsto-na jei ji bent kiek rūpi Rollo tai tikrai nemanau,kad jis ją palies,bent jau iki tol kol ji sulauks pilnametystės-tikėjosi mergina,kad jos brolis nėra jau toks visiškas gyvulys,kad tvirkintų nepilnametę mergaitę na nebent ji pati su tuo sutiktų,bet tas buvo mažai tikėtina-taigi-tęsia mergina-šiuo klausimu manyčiau mes turime didesnių šansų pirmieji susilaukti vaikų-šypteli

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Išgirdęs,kad jau pasigedo numojo ranka,- Galime nusiųsti pakvietimą į vestuves arba leisti paieškoti,spręsti tau,-pasakė merginai nelabai kvaršindamas dėlto galvos.
-jap tinkamu laiku atsidūriau tinkamoj vietoj. Tad ponas už mano tylą padarys viską,-pasakė užtikrintai vaikinas.
Ėmus kalbėti apie rūpėjimą ėmė juoktis,- Na tu duodi dėl ko mes ką tik kvaršinom galvą? bent mano karalystėj pirma naktį stebi didikai ar nuotaka tikrai nekalta. tad mum tektų juos apgauti,tad Rollo su ja miegos. Antrą tavo tėvo antrai žmonai 18 ar 19 ir ji turi dviejų metų sūnų,nelaukė tėvas nelauks sūnus. Trečia truputi klausinėjau moteriškių,nes jos visada viską žino,tai sužinojau,iš vienos,kurios sesuo dirba tavo rūmuose,kad mano sesuo miegojo tavo brolio lovoj. Tad mum reikia paskubėti ir net labai. Tavo brolis žudikas,tikiuos nenori likti jauna našle ir būsi mano pusėj. Jei būsi sūnus jam žudyti nebus prasmės,karūna bus vaiko ir tavo,-paaiškino viską merginai

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Išgirdusi vaikino pasiūlymą apie pakvietimą pritaria-taip būtent taip ir padarysiu nusiųsiu jiem pakvietimą-ironiškai šypteli mergina.Ji puikiai suprato,kad jos šeima buvo kiek išsigandę jos netikėto dingimo o dabar staiga ji atsiranda sveika ir gyva ir dar gi kviečia juos į savo vestuves.Išgirdusi apie jaunųjų pirmąją naktį mergina net pašiurpsta-mum teks improvizuoti-patvirtina faktą kaip blyną,kad šiam dalykui teks pasiruošti iš anksto ir padaryti viską taip,kad niekas net nesuuostų apie klastą.Kai šis primena apie jos tėvo naująją žmoną merginos viduje sukunkuliuoja pyktis-oj nekalbėk man apie ją negaliu pakeisti nei jos nei to vaikpalaikio-savo pamotės jei ją buvo galima taip pavadinti mergina nemėgo ir pyko dėl to,kad ji užėmė jos motinos vietą ir netgi dėl to šiek tiek pyko ant tėvo-aš juk irgi miegu tavo lovoj-su lengva ironija balse mesteli mergina-o jei bus dukra?juk negali būti garantuotas,kad tavo pirmagymis būtinai bus berniukas-pasako faktą mergina,nes tokio dalyko jau negali suplanuoti čia jau nutiks taip kaip bus lemta-o kas jeigu jau pastojau?-susimąstė mergina

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Pamatęs,kad mergina pašiurpo apkabino ją ir priglaudė prie savęs,-Nurimk gausime žmogaus kraujo ir juos apgausime.Tikrai rasime išeitį,-padrąsino ją.Žinodamas,kad kažką tikrai sugalvos.
-O dėl pakvietimo išsirinkime datą,juk ją reikės parašyti kvietime,-priminė jis merginai.
Freya ėmus raukytis dėl pamotės linktelėjo galvą,-Pritariu tau. Nors man jos gaila, Tokia jauna už tokio senio.ją turėtų pykinti vien nuo minties apie lovą,-pasakė tai ką galvojo merginai.Juk jos pamatė buvo jaunesnė už ją.
-Miegi,nes pati to nori. Mano sesuo ne.bet nebekalbėkim apie tai prašau,-paprašė jos,o kalbai grįžus,prie vaikų susimąstė,-Tuomet bus geriau nei nieko,bei tikėsimės,kad antras vaikas bus sūnus. O gal pagimdysi dvynius. Negali būti tikras,-pasvarstė jis svajodamas apie sūnų.paklaustas,kas bus jei jau pastojo susimąstė,-jei jau pastojai tuomet sveikinu tave ir sakau,jog esu laimingiausias vyras žemėje,-pasakė kitą ranką uždėdamas ant jos pilvuko.

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Vaikinui ją apkabinus mergina prie jo prisiglaudžia.Ją gąsdino ne tik tai,kad jiem teikės kažkaip suktis iš padėties,o ir tai,kad kaip sakoma kažkas stovės su žvake prie jų lovos,bet teks su tuo susitaikyti,nes tai buvo įprastas ir privalomas dalykas.Šiam užsiminus apie datą mergina pakelia į jį akis-na kadangi mum kaip ir reikia paskubėti tai sakyčiau gal po savaitės arba po dviejų maksimum-pasvarsto mergina-ar taip netinka?-pasiklausia,nes vis gi turėtų nuspręsti jie abu,o akivaizdu kad Danielis buvo labai geras startegas įvairiose situacijose-ej aš suprantu,kad mano šeima padarė tau daug blogo,bet kaskart ją įžeisdamas užgauni ir mane-kiek pasirauko mergina.Tas faktas,kad pamotė,kurios net liežuvis nesivertė taip vadinti yra jaunesnė net už pačią Frėją labiausiai ir sutino merginą.O dar ir tai,kad ji pagimdė tėvui sūnų,kurio Frėja nemėgo turbūt netgi labiau nei pamotės ir niekada nepripažino šeimos nariu.Kai vaikinas šneka apie vaikus mergina nusišypso pati sau pasiglostydama pilvą

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Pagalvojus apie datą susimąstė ir jis.-Savaitė max.Rollo mano sesę vedė po savaitės,jis negaus daugiau. per dvi gali ką sugalvoti per vieną nelabai spės arba ,net po penkių dienų,kuo mažiau laiko sąmokslui turės tuo geriau,-konstatavo faktą
-O dėl stebėjimo nebijok,mūsų lovą dengs užuolaidos,tad viskas gerai esu matęs tą procedūrą nelegaliai,-pasakė jai tiesą.
-Atleisk nenorėjau įžeisti,tiesiog tą patį sakyčiau apie saviškį tėvą.Tad labai atsiprašau,jei įžeidžiau tiesiog,man nelengva dabar,-pasakė merginai tiesą ir pabučiavo jai į skruostą.

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

-Gerai po penkių dienų-sutiko mergina mat ir pati puikiai suprato,kad kuo mažiau jie temps nuo mažiau bėdų kils,nes jų ir taip buvo iki kaklo.Kai vaikinas užsimena apie stebėtą procedūrą ji pliaukšteli šiam per ranką-fu kaip negražu-nusijuokia-blogas berniukas-vėl gi nusijuokia.Kai vaikinas ima atsiprašinėti mergina atsidūsta,nes supranta jog tokie įžeidinėjimai bus tikrai labai dažni,o pyktis su Danieliu ji tikrai nenorėjo-nors tai ir neišvengiama,bet pasistenkim kuo mažiau apie juos užsiminti-meiliai žiūrėdama į vaikiną pasiūlo mergina

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

-Tuomet nutarta 5dienos,-pasakė patenkintas vaikinas,kad dėl vestuvių datos susitarė greitai.
Gavęs per nagus ir pabartas merginos tarė,-Tada buvau tik paauglys buvo smalsu,tad pasislėpę su draugu stebėjome kas vyko,-pasiteisino vaikinas.
Paprašytas kuo mažiau užsiminti apie jos šeima linktelėjo galvą,-Gerai pamėginsim kalbėti apie juos kuo mažiau.Tačiau savo pamotę manau ir tu iškeiktum su mielu noru ir malonumu,tarė pažvelgdamas į jos akutes.
-Beje iki vestuvių gyvensi mano kambaryje,ir nepaleisiu tavęs nei minutei iš akių pati žinai kodėl,-pasakė merginai įtardamas jog ji numano kodėl taip jis daro.

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Na bent jau dėl vieno dalyko jiem pavyko greitai sutarti be didelių problemų,kurios atrodė niekada nesibaigs-gerai,kad man neteko niekada tokių dalykų matyti o tai būčiau niekada netekėjusi-prisipažįsta mergina,nes jai tai atrodė kiek nenormalu.Vaikinui užsiminus apie jos pamotę merginos akyse sublizga pyktis-as ją kiekvieną dieną keikiu ir prakeikiu,bet turbūt greičiau save prakeiksiu nei ją-atsidūsta.Vaikinui pasakius,kad jis ją saugos iki vestuvių pritariamai linkteli-gerai o tai aš bijosiu ir koją iškelt iš kambario-prisipažįsta

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Merginai davus suprasti ir pasakius,kad ta procedūra jai nepatinka prabilo,-Nesijaudink,duodu žodį tavo kūno niekas nepamatys.
-Visada galima padaryti daugiau ,suregzti kokį planą,arba dar geriau patraukti ją į savo pusę ir manipuliuoti,akip mums reikia,-pasakė Danielis nutardamas visai neblogai.
-Nebijok mano kariai geri,ypač prie manęs. O tie kurie saugo mano duris,nei uodo praskirt be patikrinimo neleis. Tad esi saugi,-padrąsino merginą norėdamas ,kiek nors ją pralinksminti

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Vaikino mintis buvo tikrai nebloga,bet mergina buvo ant tiek prieš ją nusistačiusi,kad nenorėjo su ja turėti net menkiausių reikalų-gal ir galima,bet net nenoriu su ja prasidėti-prisipažino mergina.Na taip Danielio kariai gal ir buvo geri,bet aišku kad bus ir tokių žmonių,kurie sužinoję apie jos buvimą čia gali priregzti visokių planų ir surasti daugybę būdų kaip jai pakenkti kerštaujant už savo princesę.Tas labiausiai ir neramino merginą nors ir vaikinas vis bandė ją įtikinti,kad ji saugi-tikiuosi taip ir bus-šypteli mergina

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

-tai kolkas ir neprisidėkim,-pasakė pirštais perbraukdamas per jos plaukus ir susimąstydamas,-Žinai,ką padaryk,ką nors linksmesnio tarkim paplanuokim mūsų vestuves. bei tavo gyvenimą pas mane.Juk tavo visi daiktai tavo pilyje.
-Ir žinoma yra. Beto gali kilti karas,jei nepasidalinsim karūnos. Tu turėsi rinktis pusę. Tad saugumas bus svarbu. Duodu žodį saugoti tave,mano princese,-pasakė užtikrintai vaikinas nežinodamas ,kas jų laukia.

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Kadangi jie susitarė susituokti po penkių dienų tad planuoti kažką labai grandioziško praktiškai nebuvo laiko reikėjo suktis kuo greičiau-na paplanuokim-sutiko mergina-paskaičiuokim ką mes turim o ko mum dar trūksta-žvilgteli į vaikiną-popiežių turim,datą turim,vietą taip pat-vardindama mergina ima lankstyti pirštus-suknelę susirasiu čia ne problema-numoja ranka mergina-o ko dar trūksta?-klausiamu žvilgsniu pasižiūri į vaikiną.Vaikinui užsiminus apie jos daiktus atsidūsta-reikės kažką sugalvoti kaip juos gauti-ji nebūtų pabijojusi po vestuvių grižti namo jų pasiimti tik klausimas tame kokiu būdu juos reikės pasiimti-o galima aš pastovėsiu per vidurį kol jūs kariausit-pajuokauja mergina o kai vaikinas pasižada ją saugoti nusišypso ir pabučiuoja jį į lūpas

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Destiny is all.
Destiny is all.

Vardinant turimus dalykus susimąstė,-O kr tuoksimės? Pilyje ar kur? Dėl vietos truputi susipainiojau,-prisipažino jai.
-Kalbant apie suknelę galėsiu ryt iškviesti siuvėję ir tada pats užsisakysiu kostiumą,-pasakė jai užpildydamas dar vieną spragą.
paklaustas,ko trūksta susimąstė,-Žiedų,maisto,torto,gėlių. Kolkas tiek prisimenu,-pasakė bandydamas galvoti,ko reikia vestuvėms,ir kad ko svarabaus nepamirštų.
-O gal apseisi be jų. Drabužių pasius naujų tau.papuošalų ir batų nupirksiu,-pasiūlė vaikinas,gan gerą variantą,bent jo nuomone.
Merginai pasakius,kad stovės per vidurį papurtė galvą,-Jokiu būdu turėsi rinktis,nes galime ir nužudyti vienas kitą.Tad teks rinktis,-pasakė merginai skaudžią tiesą,nuo kurios nepabėgsi.
Merginai jį pabučiavus atsakė į bučinį.

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
Back to top Go down

Daniel miegamasis
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 3Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Anabel Daniel Tru